Doğan Hukuk Bürosu

DOĞAN HUKUK BÜROSU


HAKKIMIZDA

Doğan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu 2013 yılında Hatay/İskenderun’da kurulmuştur. Büromuz kurulduğu günden bu yana "Karşılıklı Güven" , “İnsana Saygı” , “Gizlilik” Adalet prensiplerinden yola çıkarak, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak amacıyla sürekli bir gelişim içerisinde olmuştur. Büromuz gelinen aşamada bir çok, yerli ve yabancı müvekkiline avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmeti vermekte, değişen zaman koşullarına uygun biçimde kendi içerisinde yenilenmekte, dinamizm içerisinde faaliyetlerine devam etmektedir.


Temel ilkemiz son yıllarda vatandaşın avukatlık mesleğine olan sarsılmış güvenini yeniden kazanmak olmuştur. Vatandaşta güvensizlik duygusu olmadan, vatandaşın aklında başkaca bir soru işareti olmadan hukuki anlamda yardıma ihtiyaç duyduğu her anda hiç çekinmeden bizden hukuki yardım alabileceği sıcak bir ortam hazırlamak hedefimiz olmuştur.


Doğan Hukuk ve Danışmanlık bürosu anlaşıldığı üzere bir aile ortaklığı olup , ekip olarak almış olduğumuz tüm işlere dört elle sarılmakta başarıyı elde edinceye kadar tüm hukuki birikim ve tecrübelerimizi birleştirmekteyiz.